TM-500UVF-B yüksek hızlı UV kurutma makinesi Heidelberg baskı makinesi için takım elbise
Temel özellikler
Marka Adı: LC,China
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Model No: TM-500UVF-B
Certificate: CE, ISO-9001-2000
Parameter: 1. Model NO. TM-500UVF-B 2. UV Kurutma ürünleri---500*100*2000mm 3. Konveyör bant boyutu---L2000* W5
Free Fittings: 1 TAKIM/TAKIM
Delivery Time: Ödemenin alınmasından itibaren 7 gün içinde
Loading Seaport: Shenzhen veya Hong Kong, Çin
Package: Kontrplak sandık/tahta sandık/gerektiği gibi
Price Term: FOB Shenzhen, CFR, CIF, FCA, EXW vb.
Payment Term: % 100 T/T peşin (müzakere)
Ürün Tanımı
Yüksek Hızlı UV Kürleme Makinesi TM-500UVF-B
Yüksek Hızlı UV Kürleme Makinesi
Gelişmiş UV Kürleme Teknolojisi ile Ofset Baskınızda Devrim Yapın.
  • Başlıca ofset baskı makinelerini (Heidelberg, Roland, Komori, Ryobi) destekler.
  • Baskı bütünlüğü için düşük sıcaklıklı, yüksek yoğunluklu UV lambalar.
  • Saatte 9000 sayfaya varan kürleme hızlarına ulaşın.
  • Sorunsuz çalışma için dayanıklı Teflon taşıma bandı.
  • Kalite güvencesi için CE ve ISO-9001-2000 sertifikalı.
Ürün Özellikleri
Marka LC, Çin
Menşei Guangdong, Çin (Anakara)
Malzeme Dayanıklı Yapı
Sertifikasyon CE, ISO-9001-2000
Ambalajlama Tahta Sandık
Modeli TM-500UVF-B
Teknik Özellikler
Parametre Şartname Detaylar Değer
UV Lamba Gücü 2 adet * 3KW Gerilim 380V
Toplam Watt 7.5KW Güç 7,5 kW
Rüzgar Fanı Gücü 500W Gerilim 380V
Motor Gücü 1000W Faz/Gerilim 1P/380V
Konveyör Hızı 0~30 m/dak Hız Değişim Yolları Devam etmek
UV Lamba Ömrü 1000-1200 saat UV Lamba Çalışma Sıcaklığı 50-75°C
Makine Boyutu (U*G*Y) 2020*700*1350mm UV Kurutma Ürünleri Alanı 500*100*2000mm