Maszyna do suszenia UV TM-500UVF-B o dużej prędkości, odpowiednia do maszyn drukarskich Heidelberg
Podstawowe właściwości
Nazwa marki: LC,China
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Model No: TM-500UVF-B
Certificate: CE, ISO-9001-2000
Parameter: 1. Nr modelu TM-500UVF-B 2. Produkty do suszenia UV --- 500*100*2000 mm 3. Rozmiar przenośnika taśmo
Free Fittings: 1 ZESTAW/ZESTAWY
Delivery Time: W ciągu 7 dni od otrzymania płatności
Loading Seaport: Shenzhen lub Hongkong, Chiny
Package: Obudowa ze sklejki/obudowa drewniana/w razie potrzeby
Price Term: FOB Shenzhen, CFR, CIF, FCA, EXW itp
Payment Term: 100% T/T z góry (negocjacje)
Opis produktu
High-Speed UV Curing Machine TM-500UVF-B
Maszyna o wysokiej prędkości do utwardzania UV
Zrewolucjonizuj drukowanie offsetowe dzięki zaawansowanej technologii utwardzania UV.
  • Wspiera główne prasy offsetowe (Heidelberg, Roland, Komori, Ryobi).
  • Lampy UV o niskiej temperaturze i wysokiej intensywności, zapewniające integralność druku.
  • Osiągnięcie prędkości utwardzania do 9000 arkuszy/godzinę.
  • Wytrzymały taśma transportowa z teflonu zapewnia płynną pracę.
  • Certyfikat CE i ISO-9001-2000 w zakresie zapewnienia jakości.
Atrybuty produktu
Marka LC, Chiny
Pochodzenie Guangdong, Chiny (kontynent)
Materiał Trwałe budownictwo
Certyfikacja Część 1
Opakowanie Drzewna obudowa
Model TM-500UVF-B
Specyfikacje techniczne
Parametry Specyfikacja Szczegóły Wartość
Moc lampy UV 2PCS*3KW napięcie 380 V
Całkowita moc 7.5 kW Władza 7.5kw
Pojemność wentylatora 500 W napięcie 380 V
Moc silnika 1000 W Faza/ napięcie 1P/380V
Prędkość przenośnika 0 ~ 30 m/min Sposoby zmiany prędkości Kontynuuj.
Czas trwania lampy UV 1000-1200 godzin Temperatura pracy lampy UV. 50-75 °C
Wymiar maszyny (L*W*H) 2020*700*1350 mm Obszar produktów suszących UV 500*100*2000 mm