Ayakkabılar için UV kurucu makine TM-700UVF-A
Temel özellikler
Model Numarası: Sıralamak
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Max Product Width: Sıralamak
Max Product Length: Sıralamak
UV Process Shine Area: Sıralamak
Conveyer Speed:: Sıralamak
UV Lamp Power: Sıralamak
UV Machine Dimension:: Sıralamak
Ürün Tanımı
Ayakkabı UV Kürleme Makinesi TM-700UVF-A
  • Yüksek Verimli Kürleme:Hızlı kurutma için güçlü 4 x 5.6KW UV lambaları.
  • Dayanıklı Yapı:Yüksek sıcaklıklara dayanabilen iyi bir Teflon kayışa sahiptir.
  • Optimize Edilmiş Soğutma:Termostat kontrollü yoğun hava soğutma ekstraksiyon sistemi içerir.
  • Gelişmiş Vakum Sistemi:Üstün konveyör stabilitesi için entegre dahili vakum emiş sistemi.
İçin İdeal:
  • Ayakkabı UV Kurutma
  • Plastik ve Kağıt UV Kürleme
  • PVC ve PP Levha Sonlandırma
  • Ahşap Parke Panel Kaplama
  • UV Parlatma
  • PCB UV Baskı
  • Elektronik Ürün UV Püskürtme
  • Ambalaj Ürünü UV Kurutma
Ürün Detayları
Marka
Belirtilmemiş
Menşei
Belirtilmemiş
Malzeme
Metal, Teflon
Renk
Gri/Mavi (resimdeki gibi)
MOQ
1 adet
FOB Fiyatı
Ambalaj
Ahşap Kasa
Teslimat
Ödeme Sonrası 7 Gün
Teknik Özellikler
Parametre TM-700UVF-A Birim Notlar
Model Numarası
TM-700UVF-A - Belirli Model
Maksimum Ürün Genişliği
700 mm -
Maksimum Ürün Uzunluğu
2000 mm -
UV İşlem Parlama Alanı
700x2000 mm -
Konveyör Hızı
0-10 m/dak Kademesiz Ayarlama
UV Lamba Gücü
5.6KW x 4 ADET KW Toplam 22.4KW
Toplam Watt
23 KW Makine Güç Tüketimi
Fan Watt
1000 W Soğutma Sistemi
Motor Watt
1000 W Konveyör Tahriki
Makine Boyutları (U*G*Y)
2120*700*1350 mm -