Maszyna do utwardzania obuwia promieniami UV TM-700UVF-A
Podstawowe właściwości
Numer modelu: Szyk
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Max Product Width: Szyk
Max Product Length: Szyk
UV Process Shine Area: Szyk
Conveyer Speed:: Szyk
UV Lamp Power: Szyk
UV Machine Dimension:: Szyk
Opis produktu
Shoes UV Curing Machine TM-700UVF-A
Maszyna do utwardzania obuwia UV TM-700UVF-A
  • Wysokiej wydajności utwardzanie:Mocne lampy UV 4 x 5,6 kW do szybkiego suszenia.
  • Trwała konstrukcja:Wyposażony w dobry pasek teflonowy, który wytrzymuje wysokie temperatury.
Idealne do:
  • Suchanie butów na promieniu UV
  • Utrzymanie promieniowania UV z tworzyw sztucznych i papieru
  • Wykończenie arkuszy PVC i PP
  • Powierzchnia drewniana
  • Polerowanie UV
  • Drukowanie PCB UV
  • Spryskiwanie promieniowaniem UV przez produkty elektroniczne
  • Opakowanie Produktu Suszenie UV
Szczegóły produktu
Marka
Nieokreślone
Pochodzenie
Nieokreślone
Materiał
Metal, teflon
Kolor
Szary/Błękitny (jak na zdjęciu)
MOQ
1 jednostka
Cena FOB
Opakowanie
Drzewna obudowa
Dostawa
7 dni po zapłaceniu
Specyfikacje techniczne
Parametry TM-700UVF-A Jednostka Uwaga:
Numer modelu
TM-700UVF-A - Specyficzny model
Maksymalna szerokość produktu
700 mm -
Maksymalna długość produktu
2000 mm -
Obszar promieniowania UV
700x2000 mm -
Prędkość przenośnika
0-10 m/min Stopniowe dostosowywanie
Moc lampy UV
5.6KW x 4 PCS KW Łącznie 22,4 kW
Całkowita moc
23 KW Zużycie mocy maszyny
Pojemność wentylatora
1000 W System chłodzenia
Moc silnika
1000 W Przesyłka przenośnika
Wymiar maszyny (L*W*H)
2120*700*1350 mm -