ماشین خشک کن UV کفش TM-700UVF-A
ویژگی های اساسی
شماره مدل: مجموعه
خلاصه محصول
جزئیات محصول
Max Product Width: مجموعه
Max Product Length: مجموعه
UV Process Shine Area: Array
Conveyer Speed:: Array
UV Lamp Power: مجموعه
UV Machine Dimension:: Array
توضیحات محصول
Shoes UV Curing Machine TM-700UVF-A
  • درمان با کارایی بالا:لامپ های UV 4 × 5.6KW قدرتمند برای خشک کردن سریع.
  • ساخت و ساز پایدار:از کمربند تفلوني خوبي استفاده ميکنه که ميتونه به دماي هاي بالا مقاومت کنه
  • خنک کننده بهینه شده:شامل یک سیستم استخراج هوا خنک کننده فشرده است که توسط ترموستات کنترل می شود.
  • سیستم خلاء افزوده:سیستم مکش خلاء داخلی یکپارچه برای ثبات برتر کانویر
ایده آل برای:
  • خشک کردن کفش با اشعه UV
  • درمان UV پلاستیک و کاغذ
  • فرآوری ورق های PVC و PP
  • پوشش کف چوبی
  • چاپ UV PCB
جزئیات محصول
برند
مشخص نشده
منشاء
مشخص نشده
مواد
فلز، تفلون
رنگ
خاکستری/آبی (همانطور که در تصویر است)
مقدار تولیدی
1 واحد
قیمت FOB
6500 دلار/ واحد
بسته بندی
جعبه چوبی
تحویل
هفت روز بعد از پرداخت
مشخصات فنی
پارامتر TM-700UVF-A واحد یادداشت ها
شماره مدل
TM-700UVF-A - مدل خاص
حداکثر عرض محصول
700 mm -
حداکثر طول محصول
2000 mm -
700x2000 mm -
سرعت کانویر
0 تا 10 m/min تغییر تدریجی
5.6KW x 4 PCS KW کل ۲۲٫۴ کیلو وات
کل قدرت
23 KW مصرف قدرت ماشین
قدرت باد
1000 W سیستم خنک کننده
قدرت موتور
1000 W راننده حمل و نقل
ابعاد ماشین (L*W*H)
2120*700*1350 mm -