UV Kurutma Makinesi TM-500UVF
Temel özellikler
Model Numarası: TM-500UVF
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Max Product Width: 500 mm
TM-600uvf: 2020*650*1200mm
TM-700uvf: 2020*750*1200mm
TM-800uvf: 3020*850*1200mm
TM-900uvf: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf: 3020*1250*1200mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/dak
UV Lamp Power: 3KW ×2PCS/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Ürün Tanımı
UV Kürleme Makinesi TM-500UVF
UV Kürleme Makinesi TM-500UVF
  • Yüksek Performanslı UV Kürleme
  • Kademesiz Hız Ayarı
  • Uzatılmış UV Lamba Ömrü (1000-1200 saat)
  • Çok Yönlü Uygulama Alanı
Ürün Detayları
FOB Birim
Adet
Minimum Sipariş Miktarı (MOQ)
1 adet
Paketleme ve Teslimat
Ahşap Sandık, ödeme onaylandıktan sonra 7 gün
Renk
Standart Endüstriyel Gri (Sağlanmadığı için varsayılan)
Menşei
Çin (Sağlanmadığı için varsayılan)
Teknik Özellikler
Parametre TM-500UVF TM-600UVF TM-700UVF
Model Numarası TM-500UVF TM-600UVF TM-700UVF
Maksimum Ürün Genişliği 500mm 600mm 700mm
Maksimum Ürün Uzunluğu 2000mm 2000mm 2000mm
UV İşlem Parlama Alanı 500*2000mm 600*2000mm 700*2000mm
Konveyör Hızı 0-10m/dak 0-10m/dak 0-10m/dak
UV Lamba Gücü 3KW *2 ADET/ 3KW *2 ADET/ 3KW *2 ADET/
UV Makine Boyutları (U*G*Y) 2020*550*1200mm 2020*650*1200mm 2020*750*1200mm