Urządzenie suszące UV TM-500UVF
Podstawowe właściwości
Numer modelu: TM-500UVF
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Max Product Width: 500mm
TM-600uvf: 2020*650*1200mm
TM-700uvf: 2020*750*1200mm
TM-800uvf: 3020*850*1200mm
TM-900uvf: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf: 3020*1250*1200mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/min
UV Lamp Power: 3KW × 2SZT/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Opis produktu
Maszyna do utwardzania UV TM-500UVF
  • Wysokowydajne utwardzanie UV
  • Bezstopniowa regulacja prędkości
  • Wydłużona żywotność lamp UV (1000-1200 godzin)
  • Wszechstronny zakres zastosowań
Szczegóły produktu
Jednostka FOB
Sztuka
Minimalna ilość zamówienia (MOQ)
1 szt.
Pakowanie i dostawa
Drewniana skrzynia, 7 dni po potwierdzeniu płatności
Kolor
Standardowy szary przemysłowy (zakładany, ponieważ nie podano)
Pochodzenie
Chiny (zakładane, ponieważ nie podano)
Specyfikacje techniczne
Parametr TM-500UVF TM-600UVF TM-700UVF
Numer modelu TM-500UVF TM-600UVF TM-700UVF
Maksymalna szerokość produktu 500 mm 600 mm 700 mm
Maksymalna długość produktu 2000 mm 2000 mm 2000 mm
Obszar połysku procesu UV 500*2000 mm 600*2000 mm 700*2000 mm
Prędkość przenośnika 0-10 m/min 0-10 m/min 0-10 m/min
Moc lampy UV 3 KW * 2 szt./ 3 KW * 2 szt./ 3 KW * 2 szt./
Wymiary maszyny UV (dł. x szer. x wys.) 2020*550*1200 mm 2020*650*1200 mm 2020*750*1200 mm