Ayakkabılar için UV kurucu makine TM-500UVF-A
Temel özellikler
Model Numarası: TM-500UVF-A
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
TM-600uvf-A: 2020*650*1200mm
TM-700uvf-A: 2020*750*1200mm
TM-800uvf-A: 3020*850*1200mm
TM-900uvf-A: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf-A: 3020*1250*1200mm
Max Product Width: 500 mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/dak
UV Lamp Power: 3KW ×4PCS/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Ürün Tanımı
TM-500UVF-A UV Curing Machine
Ayakkabı UV Düzeltme Makinesi TM-500UVF-A
Ana Avantajlar:
  • UV lamba ömrünün uzatılması (1000-1200 saat)
  • En iyi kontrol için adımsız hız ayarlaması
  • Çoklu endüstrilerde çok yönlü uygulama
  • Termostat ile denetlenen yoğun hava soğutma ekstraksiyonu
  • Entegre güçlü vakum emici sistemi
Ürün Ayrıntıları
MOQ
1 birim
FOB Fiyatı
6000 dolar.
Paketleme ve Teslimat
Ahşap, 7 GUN
Renk
Standart Endüstriyel Gri/Mavi (Anlamlı)
Kaynağı
Çin (Sanılan)
Teknik özellikler
Parametreler TM-500UVF-A TM-600UVF-A TM-700UVF-A
Model Numarası TM-500UVF-A TM-600UVF-A TM-700UVF-A
Ürününün en büyük genişliği 500 mm 600 mm 700mm
Ürünün Maksimum Uzunluğu 2000mm 2000mm 2000mm
UV Süreci Parlama Alanı 500*2000 mm 600*2000 mm 700*2000 mm
Taşıyıcı Hızı 0-10m/min 0-10m/min 0-10m/min
UV lamba gücü 3KW * 4PCS/ 3KW * 4 PCS/ 3KW * 4 PCS/
UV Makine Boyutu (L*W*H) 2120*500*1350mm 2020*650*1200mm 2020*750*1200mm
Toplam Watt 13KW 13.6KW (tahmini) 14.2KW (tahmini)
Rüzgar Fanı Wattage 1000W/380V 1000W/380V 1000W/380V