Maszyna do utwardzania UV obuwia TM-500UVF-A
Podstawowe właściwości
Numer modelu: TM-500UVF-A
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
TM-600uvf-A: 2020*650*1200mm
TM-700uvf-A: 2020*750*1200mm
TM-800uvf-A: 3020*850*1200mm
TM-900uvf-A: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf-A: 3020*1250*1200mm
Max Product Width: 500mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/min
UV Lamp Power: 3KW × 4szt/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Opis produktu
Maszyna do utwardzania UV TM-500UVF-A
Maszyna do utwardzania UV do obuwia TM-500UVF-A
Kluczowe zalety:
  • Wydłużona żywotność lamp UV (1000-1200 godzin)
  • Bezstopniowa regulacja prędkości dla optymalnej kontroli
  • Wszechstronne zastosowanie w wielu branżach
  • Intensywne chłodzenie powietrzem z kontrolą termostatu
  • Zintegrowany mocny system odsysania próżniowego
Szczegóły produktu
MOQ
1 SZTUKA
Cena FOB
Opakowanie i dostawa
DREWNIANA SKRZYNIA, 7 DNI
Kolor
Standardowy szary/niebieski przemysłowy (domniemany)
Pochodzenie
Chiny (domniemane)
Specyfikacje techniczne
Parametr TM-500UVF-A TM-600UVF-A TM-700UVF-A
Numer modelu TM-500UVF-A TM-600UVF-A TM-700UVF-A
Maksymalna szerokość produktu 500 mm 600 mm 700 mm
Maksymalna długość produktu 2000 mm 2000 mm 2000 mm
Obszar utwardzania UV 500*2000 mm 600*2000 mm 700*2000 mm
Prędkość przenośnika 0-10 m/min 0-10 m/min 0-10 m/min
Moc lamp UV 3KW * 4 SZT./ 3KW * 4 SZT./ 3KW * 4 SZT./
Wymiary maszyny UV (dł.*szer.*wys.) 2120*500*1350 mm 2020*650*1200 mm 2020*750*1200 mm