Masaüstü Tarzı UV Kürleme Makinesi TM-400UVF
Temel özellikler
Model Numarası: TM-400UVF
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Style: Masaüstü
Max Product Width: 400 mm
Max Product Length: 1200mm
UV Process Shine Area: 400×1200mm
Conveyer Speed: 0-10m/dak
UV Lamp Power: 2KW ×2 adet/
Conveyer Belt Size: 400×1200mm
UV Machine Dimension: 1300×420×750mm