Maszyna do utwardzania UV w stylu stacjonarnym TM-400UVF
Podstawowe właściwości
Numer modelu: TM-400UVF
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Style: Pulpit
Max Product Width: 400mm
Max Product Length: 1200 mm
UV Process Shine Area: 400×1200mm
Conveyer Speed: 0-10m/min
UV Lamp Power: 2KW × 2 szt./
Conveyer Belt Size: 400×1200mm
UV Machine Dimension: 1300×420×750mm