데스크탑 스타일 UV 경화기 TM-400UVF
기본 속성
모델 번호: TM-400UVF
제품 요약
제품 상세정보
Style: 데스크탑
Max Product Width: 400mm
Max Product Length: 1200mm
UV Process Shine Area: 400×1200mm
Conveyer Speed: 0-10m/min
UV Lamp Power: 2KW×2개/
Conveyer Belt Size: 400×1200mm
UV Machine Dimension: 1300×420×750mm