UV-Härtemaschine im Desktop-Stil TM-400UVF
Grundlegende Eigenschaften
Modellnummer: TM-400UVF
Produktübersicht
Produktdetails
Style: Desktop
Max Product Width: 400mm
Max Product Length: 1200 mm
UV Process Shine Area: 400×1200mm
Conveyer Speed: 0 bis 10 m/min
UV Lamp Power: 2KW ×2 STÜCK/
Conveyer Belt Size: 400×1200mm
UV Machine Dimension: 1300×420×750mm