Mesin UV Curing Gaya Desktop TM-400UVF
Properti Dasar
Nomor Model: TM-400UVF
Ringkasan Produk
Rincian produk
Style: Desktop
Max Product Width: 400mm
Max Product Length: 1200mm
UV Process Shine Area: 400×1200mm
Conveyer Speed: 0-10m/mnt
UV Lamp Power: 2KW ×2 BUAH/
Conveyer Belt Size: 400×1200mm
UV Machine Dimension: 1300×420×750mm