LC-120AL-1 Otomatik Serigrafi Baskı Hattı
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
Subject Surface: Güç kaynağı
Unnamed 2: çap:Φ25-100mm Uzunluk:60-270mm
Max Speed: 4000 adet/saat
Unnamed 4: 3600 adet/saat
Oval: AC380V 3Faz 50Hz
Ürün Tanımı
LC-120AL-1 Otomatik Serigrafi Makinesi
LC-120AL-1
  • Hızlı Ayarlama ve Kolay Kullanım
  • Yüksek Baskı Hızı: 4000 adet/saat
  • Tam Otomatik Besleme ve Kürleme
  • Güvenilirlik İçin Premium Bileşenler
  • Enerji Tasarrufu ve Akıllı Alarmlar
İçin İdeal: Kozmetik şişeler, içecek şişeleri, kutular ve diğer yuvarlak/oval ürün baskısı.
Ana Özellikler ve Bileşenler
Baskı Yeteneği
Yuvarlak ve Oval Şişeler
İşletim
Dokunmatik Kontrol Paneli
Otomasyon
Tam Otomatik Besleme, Alev İşlemi, Baskı, Kürleme
Hız
4000 adet/saat
Ana Motor
SITI (İtalya)
PLC
Omron (Japonya)
Sensör
Optex (Japonya)
Dokunmatik Ekran
Proface (Japonya)
Anahtar
Schneider (Fransa)
UV Kürleme
Primarc (İngiltere)
Silindir
Festo (Almanya)
Teknik Özellikler
Parametre Oval Yuvarlak Değer
Yüzey Oval Yuvarlak
Maksimum Hız 4000 adet/saat
Maksimum Baskı Uzunluğu 120mm 270mm
Maksimum Baskı Genişliği 250mm 250mm
Baskı Boyutu Yarıçap: Φ25-Φ260mm
Uzunluk: 60-270mm
Çap: Φ25-100mm
Uzunluk: 60-270mm
UV Lambası Gücü 4Kw/adet
UV Hava Akış Gücü 0.2KW
Redüksiyon Dişli Kutusu Konveyör Oranı 1:7.5
Tek Motor Gücü 0.75KW
Şişe Kaldırıcı Vakum Motoru Gücü 0.5KW
Vakum Beslemesi 500 mmAq
Alev İşlemi Yakıtı LPG
Hava Beslemesi 6 Bar
Hava Tüketimi 400 Litre/Dakika
Güç Kaynağı AC380V 3 Faz 50Hz