LC-120AL-1 Automatyczna linia ekranowa
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Subject Surface: Zasilanie
Unnamed 2: średnica: Φ25-100 mm Długość: 60-270 mm
Max Speed: 4000szt./godz
Unnamed 4: 3600 sztuk/godz
Oval: AC380V, 3 fazy, 50 Hz
Opis produktu
Automatyczna maszyna do sitodruku LC-120AL-1
LC-120AL-1
  • Szybka regulacja i łatwa obsługa
  • Wysoka prędkość druku: 4000 szt./godz.
  • W pełni automatyczne podawanie i utwardzanie
  • Komponenty premium zapewniające niezawodność
  • Oszczędność energii i inteligentne alarmy
Idealne do:Butelek kosmetycznych, napojów, puszek i innych produktów okrągłych/owalnych.
Kluczowe cechy i komponenty
Możliwość druku
Butelek okrągłych i owalnych
Obsługa
Panel sterowania dotykowego
Automatyzacja
W pełni automatyczne podawanie, obróbka płomieniowa, drukowanie, utwardzanie
Prędkość
4000 szt./godz.
Silnik główny
SITI (Włochy)
Sterownik PLC
Omron (Japonia)
Czujnik
Optex (Japonia)
Ekran dotykowy
Proface (Japonia)
Przełącznik
Schneider (Francja)
Utwardzanie UV
Primarc (Wielka Brytania)
Cylinder
Festo (Niemcy)
Specyfikacje techniczne
Parametr Owalny Okrągły Wartość
Powierzchnia przedmiotu Owalny Okrągły
Maksymalna prędkość 4000 szt./godz.
Maksymalna długość druku 120 mm 270 mm
Maksymalna szerokość druku 250 mm 250 mm
Rozmiar druku Średnica: Φ25-Φ260 mm
Długość: 60-270 mm
Średnica: Φ25-100 mm
Długość: 60-270 mm
Moc lampy UV 4 kW/jednostka
Moc nawiewu UV 0,2 kW
Przekładnia redukcyjna przenośnika 1:7,5
Moc pojedynczego silnika 0,75 kW
Moc silnika podnoszącego butelkę (podciśnienie) 0,5 kW
Zasilanie podciśnieniowe 500 mmAq
Paliwo do obróbki płomieniowej LPG
Zasilanie powietrzem 6 bar
Zużycie powietrza 400 litrów/min
Zasilanie AC380V 3-fazowe 50Hz