Uçak UV sertleştirme makinesini TM-800UVF
Temel özellikler
Model Numarası: TM-500UVF
Ürün Özetleri
Ürün Ayrıntıları
TM-600uvf: 2020*650*1200mm
TM-700uvf: 2020*750*1200mm
TM-800uvf: 3020*850*1200mm
TM-900uvf: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf: 3020*1250*1200mm
Max Product Width: 500 mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/dak
UV Lamp Power: 3KW ×2PCS/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Ürün Tanımı
UV Kür Makinesi TM-800UVF
UV Kür Makinesi TM-800UVF
Temel Faydalar:
  • Geniş mürekkep ve tutkal uyumluluğu için yüksek UV frekansı.
  • 1000-1200 saatlik uzatılmış UV lamba ömrü.
  • Çok yönlü uygulama için ayarlanabilir bant hızı (0-10 m/dak).
  • Endüstriyel ortamlar için sağlam tasarım.
  • Verimli ve tutarlı UV kürleme sonuçları.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ürün Özellikleri
FOB Birim
Adet
Minimum Sipariş Miktarı
10 TAKIM
Paketleme ve Teslimat
Ahşap sandık, Ödeme onaylandıktan sonra 7 gün
Teknik Veriler
Parametre TM-500UVF TM-800UVF TM-1200UVF
Model Numarası TM-500UVF TM-800UVF TM-1200UVF
Maksimum Ürün Genişliği 500mm 800mm 1200mm
Maksimum Ürün Uzunluğu 2000mm 3000mm 3000mm
UV İşlem Parlak Alanı 500*2000mm 800*3000mm 1200*3000mm
Konveyör Hızı 0-10m/dak 0-10m/dak 0-10m/dak
UV Lamba Gücü 3KW *2 ADET 5KW*2 adet 5.6KW*2 ADET
UV Makine Boyutu 2020*550*1200mm 3020*850*1200mm 3020*1250*1200mm