Samoloty do utwardzania UV TM-800UVF
Podstawowe właściwości
Numer modelu: TM-500UVF
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
TM-600uvf: 2020*650*1200mm
TM-700uvf: 2020*750*1200mm
TM-800uvf: 3020*850*1200mm
TM-900uvf: 3020*950*1200mm
TM-1200uvf: 3020*1250*1200mm
Max Product Width: 500mm
Max Product Length: 2000mm
UV Process Shine Area: 500*2000mm
Conveyer Speed:: 0-10m/min
UV Lamp Power: 3KW × 2SZT/
UV Machine Dimension:: 2020×550×1200mm
Opis produktu
Maszyna do utwardzania UV TM-800UVF
Kluczowe korzyści:
  • Wysoka częstotliwość UV dla szerokiej kompatybilności z tuszami i klejami.
  • Wydłużona żywotność lampy UV wynosząca 1000-1200 godzin.
  • Regulowana prędkość taśmy (0-10 m/min) dla wszechstronnych zastosowań.
  • Solidna konstrukcja do środowisk przemysłowych.
  • Wydajne i spójne rezultaty utwardzania UV.
Docelowe branże i zastosowania:
Specyfikacje produktu
Jednostka FOB
Sztuka
Minimalna ilość zamówienia
10 ZESTAWÓW
Pakowanie i dostawa
Drewniana skrzynia, 7 dni po potwierdzeniu płatności
Dane techniczne
Parametr TM-500UVF TM-800UVF TM-1200UVF
Numer modelu TM-500UVF TM-800UVF TM-1200UVF
Maksymalna szerokość produktu 500 mm 800 mm 1200 mm
Maksymalna długość produktu 2000 mm 3000 mm 3000 mm
Obszar połysku procesu UV 500*2000 mm 800*3000 mm 1200*3000 mm
Prędkość przenośnika 0-10 m/min 0-10 m/min 0-10 m/min
Moc lampy UV 3 KW * 2 SZT. 5 KW * 2 SZT. 5,6 KW * 2 SZT.
Wymiary maszyny UV 2020*550*1200 mm 3020*850*1200 mm 3020*1250*1200 mm