Резюме продукта
Детали продукта
Item: Including 2 sets 3 color double heads tampo printing machines and conveyor
Operation: Пневматический
Printing Colors: 12
Plate Area: 300*300 мм
Sealed Ink Cup: 150mm(12pcs)
Conveyor Working Stations: 18pcs
Printing Speed: 1500 шт/ч
Power Supply: 220 В/50 Гц
Air Pressure: 8 Бар
Dimension: 4000*1100*1400mm
Max Silicone Pads Troke: 120mm