자동 12색 잉크컵 패드 인쇄기 (컨베이어 포함) LC-SPM12-300/18LT
제품 요약
제품 상세정보
Item: 2세트 3색 더블 헤드 탐포 인쇄기 및 컨베이어 포함
Operation: 영적인
Printing Colors: 12
Plate Area: 300*300 mm
Sealed Ink Cup: 150mm(12개)
Conveyor Working Stations: 18pcs
Printing Speed: 1500PCS/시
Power Supply: 220V/50HZ
Air Pressure: 8바
Dimension: 4000*1100*1400mm
Max Silicone Pads Troke: 120mm