UV Kurutma makinesi TM-1300UVF
Temel özellikler
Menşe yeri: Çin
Marka Adı: LC
Sertifikasyon: CE
Model Numarası: TM-1300UVF
Ticaret Mülkleri
Asgari sipariş miktarı: 1 TAKIM
Ödeme Şartları: L/C,D/A,D/P,T/T
Ürün Özetleri
LC Endüstriyel Otomatik UV Düzeltme Sistemi Hızlı kurutma, Yüksek istikrar Spesifikasyon Model numarası TM-200UVF TM-300UVF TM-1300UVF tarz Masaüstü Masaüstü Masaüstü Ürünün en büyük genişliği 200 mm 300 mm 400 mm Max ürün uzunluğu 1000 mm 1200 mm 1200 mm UV Süreç parlaklık alanı 200* 1000mm 300* ...
Ürün Ayrıntıları
Model NO: TM-1300UVF
UV Drying Products: 1300*1300mm