UV Drying machine TM-1300UVF
Basic Properties
Place of Origin: China
Brand Name: LC
Certification: CE
Model Number: TM-1300UVF
Trading Properties
Minimum Order Quantity: 1set
Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
Product Summary
LC Industrial Automatic UV Curing System Fast Drying, High Stability Specification Model number TM-200UVF TM-300UVF TM-1300UVF style Desktop Desktop Desktop max product width 200mm 300mm 400mm max product length 1000mm 1200mm 1200mm UV Process shine area 200* 1000mm 300* 1200mm 400* 1200mm Conveyer ...
Product Details
Model NO: TM-1300UVF
UV Drying Products: 1300*1300mm