Maszyna do napinania jedwabnej siatki TM-1600LA
Podstawowe właściwości
Numer modelu: TM-2500LA
Podsumowanie produktu
Szczegóły produktu
Max. Screen Drawing Area: 1500*2500mm
Min. Screen Drawing Area: 1200*1200mm
Max. Tension: ≥50N/CN
Machine Shape Size (Mm): 2700×1700×760 (dł.×szer.×wys.)
Weight: 195 kg
Price Terms: CFR lub FOB
Payment Terms: T/t lub l/c
Packing: drewniana skrzynka
Lead Time: 5 dni po płatności
SKU: 5
Standards Certificate: CE
Opis produktu
Maszyna do napinania siatki TM-1600LA / TM-2500LA
Kluczowe korzyści
  • Pomysłowy, praktyczny i elegancki wygląd.
  • Solidna konstrukcja, niska waga, trwałość i niezawodność.
  • Łatwa kontrola siły naciągu dzięki przekładni łańcuchowej i mechanizmowi ślimakowo-śrubowemu.
  • Gwarantowana jakość siatki dzięki regulowanemu skokowi cylindra dla różnych grubości ram.
  • Silna siła zacisku dla doskonałej jakości naciągu siatki.
Docelowe branże i zastosowania
Przemysł sitodruku
Precyzyjne napinanie i rozciąganie siatki
Atrybuty produktu
Jednostka FOB
szt.
MOQ
1 szt.
Cena FOB
2500
Pakowanie i dostawa
SKRZYNIA SKLEJKA, 5 DNI PO PŁATNOŚCI
Zdjęcia produktu
Specyfikacje techniczne
TM-1600LA
Parametr Wartość
Numer modelu TM-1600LA
Maks. obszar rysowania ekranu 1200*1600mm
Min. obszar rysowania ekranu 800*800mm
Maks. napięcie ≥50N/CN
Rozmiar maszyny (mm) 1800*1400*760 (D*S*W)
Waga 165kg
TM-2500LA
Parametr Wartość
Numer modelu TM-2500LA
Maks. obszar rysowania ekranu 1500*2500mm
Min. obszar rysowania ekranu 1200*1200mm